Yaşamak Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür, Ve Bir Orman Gibi Kardeşçesine...

Misak-i Milli içinde...

Saat
Site Haritası

SBN HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

SBN HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

http://nn-no.facebook.com/note.php?note_id=151491005118

05 Eylül 2009 Cumartesi, 00:02 tarihinde SİGORTACI tarafından eklendi
SBN hedefleri doğrultusunda büyümeye devam ediyor SBN Sigorta’nın ilk altı aylık dönemde sektör ortalamasının üzerinde büyüme sağladığını belirten Toyran, “Bu büyümeyi tüm acentelerimizin üstün emek ve gayretleri ile başardık” dedi.

2009’un ilk 6 ayında yoğunlaşan krizin etkilerinin, ulusal ekonomiyi olduğu kadar sigorta sektörünü de ciddi bir biçimde etkilediğini belirten SBN Sigorta Acenteler ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Fedai Toyran, yılın ilk çeyreğinde yüzde 13.8 küçülen ulusal ekonominin ikinci çeyrekte de yüzde 8 civarında küçülmesinin beklendiğini ifade etti. Ulusal ekonomideki bu küçülmeye karşın sigorta sektörünün ciddi bir direnç gösterdiğini söyleyen Toyran sözlerini şöyle sürdürdü: “2009’un ilk 6 aylık verilerini değerlendirdiğimizde; hayat dışı prim üretimi geçen yılın ilk 6 ayında 5,160,337 TL iken 2009’un ilk 6 ayında 5,209,447 TL düzeyinde kalmıştır. Geçen yılın aynı dönemine göre, hayat dışı prim üretimi yüzde 1’lik bir artış göstermiştir. 2009 Haziran sonu itibariyle yıllık enflasyon ÜFE yüzde -1.86 TÜFE’de 5.73 olarak gerçekleşmesi dikkate alındığında sektörün prim üretimi reel olarak küçülmüştür. Sektörümüzdeki bu reel küçülmeye karşın aynı dönemde sektördeki prim artışı yüzde 1’de kaldığı halde SBN Sigorta olarak sektör ortalamalarının üzerinde büyüme sağladık. Bu büyümeyi tüm acentelerimizin üstün emek ve gayretleri ile başardık. SBN Sigorta olarak, krize rağmen acentelerimize ve tüm dağıtım kanallarımıza desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Her zaman iş ortağı olarak gördüğümüz acentelerimizin üretim ve karlılıklarının artması için motivasyonlarını destekleyici faaliyetlerde bulunup sık sık bir araya geldik. Acentelerimize ve sigortalılarımıza sunduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla teknolojiye yatırım yapmaya devam ettik. Faaliyetlerimizde bilgi-işlem altyapısının önemi gereği bilgi-işlem altyapısını ve yazılım programını yeniledik. Acentelerimize verdiğimiz teknik desteğin yanında satış ve pazarlama konusunda da onların yanında olup portföylerini sektör ortalamasının üstünde arttırmalarına destek olduk.”

Kaynak : Sigortacı Gazetesi
Paylaş

Yorumlar - Yorum Yaz


CDF SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
CDF SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ile AVİVASA SİGORTA A.Ş.

işbirliği ile

Bireysel ve toplumsal tasarrufların artırılması,
kişisel mali güvencelerin sağlanarak,
küçük tasarrufların yüksek getirilerle değerlendirilmesi suretiyle

gelecekte mali refah sağlanması amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

Hayat sigortaları ve Bireysel Emeklilik alanında çalışmak üzere kurulmuştur.

Her türlü talep ve isteklerinizi 

duygu.eksi@cdfsigorta.com

mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

A8 SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİA8 SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 

      Her türlü sigortalar konusunda, kurumsal ve bireysel tüm müşteri gruplarının ihtiyaçlarını tespit etmek, risklere uygun sigorta ürünlerini bulmak ve en uygun koşullarda yapılmasını sağlamak için kurulmuştur.                         
Çalışmalarını, ulusal ve uluslararası tüm Sigorta Şirketleri, Reasürans Şirketleri ve ihtisas Brokerleri ile işbirliği yaparak sunmaktadır.


KAMU İHALELERİ

MONOPOL ANALİZ FİNANS DANIŞMANLIK VE TİC.LTD.ŞTİ.


       
        Kamu İhale Kurumu kurul kararları ile ihalerle ilgili yargı kararları, uygulamalar, konu ve yıllar itibariyle ayrışmış olarak bu sitede...
        İhaleler ile ilgili merak ettiğinşz her türlü destek için...  

http://kikkararlaribankasi.com/
FİNANS GÜNDEM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret1147601
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 23° 13°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.65213.6667
Euro4.29594.3131
Üyelik Girişi