Yaşamak Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür, Ve Bir Orman Gibi Kardeşçesine...

Misak-i Milli içinde...

Saat
Site Haritası
Mart 2021 de SEDDK’dan ruhsat alan PRİVE SİGORTA A.Ş. üretime başlamaya hazırlanıyor.

Merkezi İstanbul olan ve  hayat dışı sigorta alanında faaliyet gösterecek Prive Sigorta A.Ş., 17.03.2021 tarihi itibariyle SEDDK’dan lisans aldığını duyurdu. Prive Sigorta tarafından gazetelere verilen ilana göre, “Prive Sigorta A.Ş. sigortacılık mevzuatanın gerektirdiği şartları yerine getirerek Kaza, Hastalık/Sağlık, Kara Araçları, Raylı Araçlar, Hava Araçları, Su Araçları, Nakliyat, Yangın ve Doğal Afetler (Nükleer Enerji Hariç), Genel Zararlar, Hava Araçları Sorumluluk, Su Araçlaroı Sorumluluk, Genel Sorumluluk, Kredi, Kefalet, Finansal Kayıplar, Hukuksal Koruma ve Destek sigorta branşlarında faaliyet göstermek üzere SEDDK’dan ruhsat almıştır” denildi.

 

Prive Sigorta A.Ş., 2020 yılı içinde Şişli İstanbul’da İstanbul merkezli bir holding olarak faaliyete başlayan Prive Holding çatısı altında yer alıyor. 

Bireysel sigortacılığa ağırlık vereceği bildirilen Şirketin web sayfasında, 

"Prive Sigorta merkezi İstanbul’da bulunan, müşteri memnuniyetini her daim ilk sırada tutarak Türkiye’nin her yerinde her ferdi için en değerlileri korumayı kendine ilke edinmiş, teknolojik çözümlerle desteklenen hedefleri ve kurumsal değerleri ışığında sigortacılık alanında güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak faaliyet göstermektedir." ifadeleri yer alıyor.


https://www.privesigorta.com/

  
83 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
FİNANS GÜNDEM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret1211623
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.335717.4051
Euro18.262618.3357
Üyelik Girişi