Yaşamak Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür, Ve Bir Orman Gibi Kardeşçesine...

Misak-i Milli içinde...

Site Menüsü
Saat
Site Haritası

TİCARET SİGORTADA BÜYÜME SÜRÜYOR

TİCARET SİGORTADA BÜYÜME SÜRÜYOR
TİCARET SİGORTADA BÜYÜME SÜRÜYOR
 
2007'de yeniden yapılanan Ticaret Sigorta'da, gelinen noktadan duydukları memnuniyeti belirten Bankasürans Müdürü Zeynep Arslan Gezgin, 2008'in son çeyreğinde aynı özveri ve çalışma azmiyle Ticaret Sigorta'nın sektörde varlığını hissettireceğini ifade ettiler.
 
11.9.2008 - 06:12

Ticaret Sigorta büyüyor
http://www.finansgundem.com/haber/oku/sigorta/2145/ticaret_sigortada_buyume_suruyor/print

2007'de yeniden yapılanan Ticaret Sigorta'da, gelinen noktadan duydukları memnuniyeti belirten Bankasürans Müdürü Zeynep Arslan Gezgin ve Acenteler ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Fedai Toyran, 2008'in son çeyreğinde aynı özveri ve çalışma azmiyle Ticaret Sigorta'nın sektörde varlığını hissettireceğini ifade ettiler.

* Zeynep Arslan Gezgin: Bankasürans gelişiyor Sigorta sektöründe gün geçtikçe büyüyen bir paya sahip dağıtım kanalı olarak bankaların sektöre yeni bir soluk getirdiğini söyleyen Bankasürans Müdürü Zeynep Arslan Gezgin, bankacılık sektöründe mali karlılığın düşme eğilimine girmesi ile bankaların alternatif yan ürünlerle kar elde etmeye yöneldiklerini ifade etti.

* Fedai Toyran: Nitelikli acentelerle büyüyoruz Acenteler ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Fedai Toyran, Ticaret Sigorta'nın faaliyete geçtiği günden bu yana çok sayıda acentelik başvurusunun gerçekleşmiş olmasının kendilerine heyecan ve gelecek için güven verdiğini belirtti ve bu konudaki gelişmeleri şöyle aktardı: 2007 yılsonunda 18 olan acente sayımız Haziran 2008'itibariyle 33'e yükseldi. Banka şubelerimiz ile birlikte yurt genelinde 1520 noktadan hizmet verir hale geldik. Broker firmalar ile de iş bazında görüşme ve üretim çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz
SİGORTA GÜNDEM
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret1253747
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Üyelik Girişi